Doprava

Jak se do BB Centra dostanete? Hned třemi způsoby!

Prvním z nich je vlastním automobilem. Z dálnice D1 směrem na Brno sjedete na exit Michle, na semaforech zahnete doleva a budete pokračovat rovně až do areálu BB Centra. V opačném směru, do centra Prahy, zahnete na semaforech doprava. K zaparkování můžete využít jedno z mnoha veřejných parkovišť, jak nadzemních, tak i podzemních. V BB Centru je celkem 5 200 parkovacích míst a pro veřejné parkování je vyčleněno více než 400 míst. Podrobnější informace naleznete v sekci Parkování

Nebo můžete využít autobusy č. 118, 170, 120 městské hromadné dopravy od metra C, stanice Budějovická, zastávka Budějovická naproti budově Raiffeisenbank, do zastávek Brumlovka, Vyskočilova, Jemnická. Jízdní řády jednotlivých linek naleznete zde.

A v neposlední řadě se do BB Centra dostanete zdarma kyvadlovou dopravou provozovanou přímo BB Centrem. Spoje BB1 a BB2, které mají nástupní stanici u metra C – Budějovická, zastávka MHD Budějovická (naproti budově Raiffeisenbank), vedou do stanic Brumlovka, Za Betou, Filadelfie. Jízdní řád naleznete zde.

zpět na úvod