Staňte se členy BB Centrum Klubu a využívejte výhod, které Vám klub nabízí.

Čeká na Vás svět plný výjimečných příležitostí a mimořádných nabídek.

Klub vznikl zejména pro Vás, rezidenty bydlící v bezprostředním okolí BB Centra. Po mnoha osobních setkáních jsme si uvědomili, že někteří z vás neví, co všechno může BB Centrum nabídnout, a proto vznikl BB Centrum Klub.

Vyjednali jsme pro Vás akce a výhody u jednotlivých poskytovatelů služeb v celém areálu BB Centra. Díky členství v BB Centrum Klubu můžete například využívat služeb wellnes a fitness klubu Balance Club Brumlovka za jedinečných podmínek. Výhody jsou pro Vás připraveny i v místních restauracích a kantýnách a navíc jsou pro Vás vyhrazena některá parkovací místa za exkluzivní cenu. Podívejte se pod záložku Výhody pro vás.

Neustále pro Vás připravujeme další a další jedinečné akce, o kterých budete vždy včas informováni.

Členem klubu se můžete stát, pokud máte trvalý pobyt mezi ulicemi Baarova – Michelská – 5. května a je vám více jak 18 let, viz Podmínky členství. Přihlásit se můžete osobně v prodejním centru Balance Clubu Brumlovka, naproti poště v budově Brumlovka, nebo v kanceláři společnosti Passerinvest Group – kontaktní osoba Kateřina Pátková (tel. č.: 732 127 445, e-mail: katerina.patkova@passerinvest.cz).